Chata Neratov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Perfektní
dle 6 recenzí

94%

Eva Jeníčková
rodina se staršími dětmi, 2.3.2018

V srdci Orlických hor v obci Neratov naleznete chatu stejného jména. Je vzdálená 20 km od Rokytnice v Orl.Horách . Nabízí ubytování v 11 kvalitně zařízených pokojích. Hosté mohou využít herny s pingpongovými stoly a posilovnou, dětskou hernu, v zimě lyžárnu, v létě hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem a bazén. Před chatou je v zimě v provozu 300m dlouhý lyžařský vlek.
Chata Neratov leží u klidné cesty a parkování je přímo u chaty. Díky své poloze nabízí širokou škálu aktivit v létě i v zimě.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Chata Neratov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový s přistýlkou
Dvoulůžkový s přistýlkou bezbariérový
Poutní dům třílůžkový
Čtyřlůžkový
Čtyřlůžkový s přistýlkou
Poutní dům čtyřlůžkový
Poutní dům pětilůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Chata Neratov Pokoje

Chata Neratov má kapacitu 38 lůžek a 14 přistýlek v 11 pokojích. Ve všech pokojích naleznete koupelnu se sprchou a toaletou. V dnešní době je též samozřejmostí připojení na internet. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem. Z nabídky služeb můžete využít herny pro děti i dospělé, hřiště, bazén, společenskou místnost se satelitní televizí, DVD přehrávačem, dataprojektorem a ozvučením. V zimě je přímo před chatou v provozu lyžařský vlek.

Chata Neratov Gastronomie

Stravovat se mohou hosté individuálně či využít jídelny, která se nachází v sousedním objektu. V obci nedaleko od chaty je restaurace se zahrádkou a malý obchod se smíšeným zbožím.

Chata Neratov Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Chata Neratov Okolí

Chata Neratov leží v srdci Orlických hor. V samotné obci Neratov naleznete řadu krásných roubených chalup a určitě nepřehlédnete její dominantu kostel Nanebevzetí Panny Marie. Orlické hory jsou krásné ve všech ročních obdobích, o čemž se můžete přesvědčit během výletů, které umožňuje hustá síť turistických tras. V zimně nabízí navíc bohaté lyžařské vyžití pro milovníky sjezdovek i běžecké stopy.
Parkování naleznou hosté přímo před chatou.

Chata Neratov

82, Bartošovice v Orlických horách
Zobrazit celou mapu